Farsi    English     Arabic اقامت گرجستان

 
              اقامت دائم گرجستان
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اقامت گرجستان

اخذ اقامت گرجستان  در کمترین زمان با کمترین هزینه . این شرکت با کادری مجرب و حرفه ای و سابقه طولانی آماده خدمات به همشهری های گرامی در خصوص اخذ اقامت گرجستان می باشد:

 

تخفیف ویژه :

تور گرجستان برای خریداران ملک رایگان می باشد .

تور تفلیس برای افردی که قصد اخذ اقامت دارند بستگی به نوع اقامت بلیط یا هتل رایگان است .

 

روشهای اخذ اقامت موقت گرجستان :

1- اقامت با خرید ملک درگرجستان از 35000 دلار

2-اقامت دانشجویی

3- ثبت شرکت

4- اقامت شرکتی 

5- اقامت کارمندی 

 

سرمایه گذاری در گرجستان :

1-سرمایه گذاری با خرید واحد مسکونی سیاه و تبدیل آنها به مبله و فروش آنها

2-سرمایه گذاری با خرید اتاق در هتل های باتومی و تفلیس

3-سرمایه گذاری با گذاشتن سرمایه برای گلخانه کشاورزی هوشمند .

 

روشهای سرمایه گذاری از حداقل 4000 دلار شروع می شود.

 

روشهای اخذ اقامت دائم گرجستان :

1-اخذ اقامت دائم گرجستان  با مبلغ 300.000 لاری

 

لطفا جهت مشاوره و هماهنگی با ما تماس بگیرید :

لطفا جهت مشاوره و هماهنگی با ما تماس بگیرید از طریق تلگرام ، واتس آپ ، ایمو  :

اقامت دائم گرجستان یعنی اینکه فرد متقاضی می تواند برای همیشه در کشور گرجستان زندگی کند. ولی اقامت دائم با شهروندی یا داشتن پاسپورت گرجستان یکی نیست و با هم متفاوت هستند. اخذ اقامت دائم گرجستان طبق قوانین جاری این کشور یعنی اینکه فرد متقاضی می تواند برای همیشه در خاک گرجستان زندگی کند ، کار ، زندگی و تحصیل کند ولی شهروند گرجستان محسوب نمی شود و حق رای ندارد و همچنین جهت اخذ وام های بانکی با محدودیت های خاصی روبرو است. مثلا بانک به شهروندان گرجی وام  20ساله میدهد ولی به افراد مقیم وام 5 ساله میدهد، همچنین در اقامت دائم گرجستان به فرد متقاضی کارت اقامت دائم داده می شود در صورتی که در شهروندی گرجستان به فرد موردنظر علاوه بر کارت اقامت ، پاسپورت گرجستان هم اعطا می شود و فردی که شهروندی گرجستان را می گیرد از تمام حقوق یک شهروند برخوردار است مانند : حق رای ، دریافت وام های بانکی با شرایط آسانتر و … طبق قوانین جاری کشور گرجستان.

 فقط افرادی که دارای یکی از شرایط زیر هستند می توانند جهت اخذ اقامت دائم گرجستان اقدام کنند :

 ۱ – هر فرد خارجی که با یکی از اتباع کشور گرجستان ازدواج کند : می تواند یک ماه پس از ازدواج، جهت اخذ اقامت دائم گرجستان درخواست دهد. البته در این حالت معمولا به خانم هایی که با آقایان گرجی ازدواج می کنند، راحت تر اقامت دائم گرجستان می دهند و با آقایان خارجی که همسر گرجی اختیار می کنند مقداری سخت گیرانه تر برخورد می شود

 ۲ – هر فرد خارجی پس از پنج سال تمدید کارت اقامت گرجستان و حضور کافی در طول سال در خاک این کشور می تواند جهت اخذ اقامت دائم گرجستان درخواست دهد. نکته : شرایط استثنایی هم وجود دارد که بتوان زودتر اقامت دائم گرجستان را اخذ کرد و آن پرداخت مالیات به موقع است. با توجه به اینکه دولت گرجستان اکثر بودجه سالانه خودش را بر اساس مالیات های دریافتی از مردم و شرکتها تامین می کند، پرداخت مالیات از مهمترین موارد مورد نظر دولت گرجستان است. شما می توانید با پرداخت مالیات به موقع و راه اندازی یک تجارت خوب و قابل قبول بعنوان یک فرد مطلوب برای کشور گرجستان شناخته شوید و مثلا در مدت دو سال هم بتوانید اقامت دائم گرجستان را اخذ کنید. اقامت از طریق ثبت شرکت شما از طریق ثبت شرکت خود در گرجستان می توانید تقاضای اقامت خود را بدهید ، این روش یکی از بهترین روش های اخذ اقامت در گرجستان است که شما به عنوان کارآفرین نامیده شده و شروع به فعالیت اقتصادی کرده، البته این مورد نیاز به نگهداری حساب ها و مالیات شرکت دارد که مشاورین ما شما را در این مسیر راهنمایی خواهند کرد . ثبت شرکت در گرجستان و فعال کردن شرکت مذکور و گرفتن کارت اقامت گرجستان در مدت زمان یک ماه که معمولا این کارت اقامت یا همان آی دی کارت گرجستان در ابتدا یک ساله و پس از آن سه ساله و پنج ساله هم صادر می شود برای کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت شرکت و انواع و مدل های متفاوت شرکت در گرجستان به این لینک مراجعه فرمایید(لینک شرایط ثبت شرکت).

اقامت گرجستان از طریق ازدواج :

 اقامت گرجستان از طریق ازدواج شامل حال تمام اشخاصی می شود که با تبعه گرجی ازدواج کنند و قانون اقامت از طریق ازدواج در گرجستان با اتباعی که به هر نحوی پناهنده گرجستان هستند ، شامل نمی شود. هر شخصی چه زن و چه مرد در صورت ازدواج با یک تبعه گرجی می تواند حداکثر یک ماه پس از ازدواج با ارائه مدارک مربوطه شامل سند ازدواج ، پاسپورت ، عکس و تقاضای رسمی ، اقامت دائم گرجستان را کسب کند منتهی این اقامت دائم معمولا به خانم هایی که با مرد گرجی ازدواج می کنند سریعتر و طبق قانون تعلق می گیرد ولی در مورد آقایان با اینکه قانون برای همه یکی است نیاز به بررسی های بیشتری دارد زیرا تجربه پلیس گرجستان حکایت از صوری بودن اکثر ازدواجهای آقایان در گرجستان دارد به همین دلیل این پروسه برای آقایان ممکن است یکسال و یا حتی بیشتر زمان ببرد. طبق قانون حداکثر تا یکسال پس از اقامت دائم فرد متقاضی می تواند تقاضای اخذ پاسپورت گرجستان را بدهد به شرطی که طبق قوانین جدید تسلط کامل به زبان گرجی داشته باشد و اطلاعات وی درباره تاریخ و جغرافیای گرجستان کامل باشد زیرا از این موارد در مصاحبه اخذ پاسپورت توسط افسر مهاجرت سوال می شود.

 اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری  ثبت شرکت :

در قوانین جاری گرجستان، سرمایه گذار به شخصی گفته می شود که حداقل مبلغ 100 هزار دلار به صورت مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کند. کسانی که کمتر از مبلغ 100 هزار دلار در گرجستان آورده دارند و قصد اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت را دارند ، کارآفرین نامیده می شوند. لازم به ذکر است که حداقل مبلغ مذکور حداقل مبلغ 100 هزار دلار بایستی به صورت کاملا مستقیم در تجارت مورد نظر شخص متقاضی سرمایه گذاری شود، و خرید ملک برای شرکت جزو سرمایه گذاری مستقیم محسوب نمی شود و اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ، قانون دیگری می باشد. دولت گرجستان برای شخص سرمایه گذار احترام زیادی قائل است و امکانات مختلفی را نیز در اختیار وی می گذارد از جمله : امکان استفاده از اطلاعات و داده های اتاق بازرگانی وزارت اقتصاد گرجستان جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان ، امکان بررسی مشارکت برخی بانک های گرجستان در پروژه فرد سرمایه گذار ، اعطای کارت اقامت پنج ساله و یا حتی واگذاری اقامت دائم گرجستان به سرمایه گذار در صورت داشتن سابقه مدیریتی و سرمایه گذاری در اماکن دیگر و ….

اقامت تحصیلی گرجستان اقامت تحصیلی گرجستان :

 کسانی که قصد ادامه تحصیل در گرجستان را دارند می توانند اقامت تحصیلی گرجستان را طبق قوانین جاری کشور کسب کنند. اقامت تحصیلی شامل کارت اقامت گرجستان است که به صورت یکساله صادر می شود و در صورت ادامه تحصیل فرد متقاضی تمدید خواهد شد. ویزای تحصیلی گرجستان نیز که معمولا ویزای نوع C است و حداقل ۳۰ روز و حداکثر ۹۰ روز اعتبار دارد برای متقاضیان تحصیل در گرجستان جهت انجام مذاکرات اولیه با دانشگاه، صادر می شود. نکته مهمی که در اینجا لازم است ذکر شود این است که : در صورت تمدید کارت اقامت گرجستان به مدت شش سال، در سال بعد فرد متقاضی می تواند جهت اخذ پاسپورت گرجستان و شهروندی این کشور اقدام کند، ولی در مورد دانشجویان این مساله صدق نمی کند یعنی اگر دانشجویی به مدت شش سال کارت اقامت گرجستان را تمدید کند نمی تواند در سال هفتم تقاضای پاسپورت و شهروندی گرجستان کند و این قانون فقط برای کسانی است که یا در گرجستان کار می کنند و اقامت کاری می گیرند و یا شرکتی در گرجستان ثبت کرده اند و کار و تجارت می کنند. نکته مهم بعدی این است که به غیر از دانشگاه دولتی تفلیس ، چهار دانشگاه دیگر گرجستان هم مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران هستند و مدارک اخذ شده از آنها در ایران قابل ارزشیابی است، بدلیل تغییرات سریع و زودهنگام قوانین در ایران، خواهشمندیم قبل از تصمیم به تحصیل در گرجستان، ابتدا با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت جهت تحصیل در شاخه های پزشکی تماس بگیرید و پس از اطمینان از ارزشیابی مدارک نسبت به شروع و یا ادامه تحصیل در گرجستان اقدام کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

 اقامت گرجستان با خرید ملک:

 طبق قوانین جاری گرجستان، هر شخص خارجی می تواند با خرید ملک حداقل به مبلغ ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا ، بدون نیاز به ثبت شرکت در گرجستان و یا پرداخت مالیات ، کارت اقامت گرجستان با مدت زمان یکسال را دریافت کند و تا زمانی که ملک موردنظر در مالکیت آن تبعه خارجی است اقامت یکساله وی سالانه تمدید خواهد شد. قانون اقامت گرجستان با خرید ملک که مدت زمان زیادی نیست که توسط پارلمان گرجستان تصویب و اجرایی شده است فرصت مناسبی را در اختیار کسانی که می خواهند فقط اقامت گرجستان را داشته باشند می گذارد و در صورت پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا در آینده می توان از طریق این روش تقریبا یک اقامت دائمی را رقم زد. لازم به ذکر است که دریافت کارت اقامت گرجستان از طریق خرید ملک، پس از شش سال تمدید منجر به اخذ پاسپورت گرجستان می شود که البته دارای شروطی هم هست که می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اقامت گرجستان

 

اقامت گرجستان ثبت شرکت خرید ملک ازدواج کارمندی عروسی در گرجستان تفلیس باتومی

اقامت گرجستان

 

اقامت گرجستان ثبت شرکت خرید ملک ازدواج کارمندی عروسی در گرجستان تفلیس باتومی

اقامت گرجستان ثبت شرکت خرید ملک ازدواج کارمندی عروسی در گرجستان تفلیس باتومی

اقامت گرجستان

ساحل باتومی

تفلیس فروشگاه

گرجستان تفلیس باتومی

ساحل باتومی

فروشگاه تفلیس گرجستان

تفلیس

پل تلکابین تفلیس گرجستان

پارک آبی باتومی گرجستان

گرجستان اقامت

گرجستان

پارک آبی باتومی گرجستان

عروسی در تفلیس

اقامت گرجستان ثبت شرکت خرید ملک ازدواج کارمندی عروسی در گرجستان تفلیس باتومی

 

اقامت گرجستان

                                                                                                                                                          عروسی در باکو                                                                                                                       

 Copyright © 2004 - 2018 MAGICMARRY.COM

اقامت گرجستان ثبت شرکت خرید ملک ازدواج

اقام

خیابان Aghamshenbeli  شماره 171 تلفن تماس

قابل توجه آژانسهای همکار در صورت تهیه و همکاری با این دفتر با واتس آپ برگ درخواست خود را ارسال نمایند .

سایر خدمات :

تور های شهری - تور سه شهر - پارک آبی - تفلیس مال - پارک لاکپشت ها - قله ناریکالا - صومعه جواری - کلیسای سوتیتسخولی - کلیسای جامع تثلیث تفلیس - خیابان روستاولی - کلیسای سیونی تفلیس - پل صلح - کارتلیس ددا - کلیسای آنچیسخاتی - میدان آزادی - موزۀ ملی گرجستان - صومعهٔ سامتاورو - باغ گیاه‌شناسی تفلیس - دریاچهٔ لاکپشت - موزهٔ هنر گرجستان - کلیسای کاشوتی -  تئاتر اپرا ملی گرجستان - موزهٔ مردم‌شناسی فضای باز تفلیس - کلیسای متخی - پانتئون - امتاتسمیندا  - دریاچهٔ لیسی   باغ وحش تفلیس - کلیسای جامع سنت جرج  - مسجد جمعه  - کلیسای جوریس ماما

تور سه شهر تاریخی متسختا-گوری-اپلیسیتسیخه در گرجستان

تفلیس تور تفلیس باتومی تور تفلیس لحظه آخری تور تفلیس نوروز 97 قیمت تور تفلیس تور گرجستان ارزان تور تفلیس باتومی 96 ارزان ترین تور تفلیس تور تفلیس عید تور گرجستان ارزان تور گرجستان باتومی تور گرجستان قیمت تور گرجستان لحظه آخری تور گرجستان زمینی تور گرجستان از اصفهان تور گرجستان از شیراز تور گرجستان نوروز tbilisi tour tbilisi booking tbilisi booking hotel georgia tourتور باتومی تور گرجستان تور ارزان گرجستان تور هوای گرجستان رزو هتل تفلیس بلیط هواپیما گرجستان تور تفلیس زمینی تور هوای گرجستان تور سه شهر لیدر گرجستان لیدر فارسی تفلیس اقامت گرجستان خرید نلک در گرجستان خرید خانه در تفلیس پیش خرید خانه تغلیس اخذ اقامت گرجستان خرید ملک ثبت شرکت مترجم گرجی فارسی مترجم گرجی انگلیسی

Vake Park - Tbilisi sea - monaster - ShioMgvime - mtatsminda - Mtatsminda Park - Vake Park -Presidential Administration of Georgia Statue of King Vakhtang Gorgasali Great Synagogue - Casino Adjara - Tbilisi Gino - Tbilisi National Park -Mushthaid -Garden - April park - Paradise Tbilisi - Mshvidobis Dzegli Ejmiatsin Church - Tbilis Zedazeni Monastery - Europe Square - Betania Monastery The National Gallery Tbilisi History Museum Tbilisi Mosque Moma Tbilisi Lower Bethlehem Church Vake Park Tbilisi sea monster ShioMgvime mtatsminda Mtatsminda Park Vake Park Presidential Administration of Georgia Statue of King Vakhtang Gorgasali Great Synagogue Casino Adjara Tbilisi Gino Tbilisi National Park Mushthaid Garden April park Paradise Tbilisi Mshvidobis Dzegli Ejmiatsin Church Tbilis Zedazeni Monastery Europe Square

ت گرجستان

خدمات ما :

1- پذیرش از کالج و دانشگاه گرجستان و تفلیس برای دانشجویان

2- تور لیدر باتومی - تور لیدر تفلیس

3- اخذ اقامت گرجستان

4- خرید ملک

5- اجاره ملک

6- صرافی

7-وکیل

8- انجام عروسی در تفلیس باتومی

 

اقامت گرجستان

 کارمندی عروسی در گرجستان تفلیس باتومی