Farsi    English     Arabic املاک گرجستان-خرید ملک در گرجستان-خرید ملک در تفلیس-خرید ملک در باتومی-اقامت گرجستان-اقامت دائم گرجستان-خرید ملک گرجستان-hlgh; 'v[sjhk-ovdn lg; \v[sjhk

     

املاک گرجستان

          اقامت دائم گرجستان
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اقامت گرجستان ثبت

اقامت گرجستاناملاک گرجستان

خرید کالا از وب سایت خارجی

 با سلام و احترام خدمت دوستان فارسی زبان این شرکت واقع در تفلیس گرجستان با کادری مجرب و سابقه طولانی آماده همکاری در ضمینه خرید ، واردات محصولات مورد نیاز و

 ارسال برای ایران ، افغانستان و ترکمنستان می باشد ، ایرانیان عزیز امکان پرداخت به ریال در داخل ایران امکان پذیر می باشد .

 راحت ترین و سریع ترین راه برای خرید و واردات محصولات خود از وب سایت های خارجی بودن نیاز به مستر کارت . فقط عکس و لینک محصول خود را برای ما ارسال کنید .

لطفا لینک محصول خود را با نام انگلیسی کامل و عکس محصول از طریق تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال نمایید . تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

لطفا جهت مشاوره و هماهنگی با ما تماس بگیرید از طریق تلگرام ، واتس آپ ، ایمو  :  

 

چگونه می توانم خرید از سایت هایی خارجی آمازون را انجام دهم؟


در مواردی علاوه بر خود کشور، برخی از برندها و سایت های بین المللی که هستند به مشتریان ایرانی خدمات ارائه نمی کنند. از این جمله می توان به آمازون که بزرگ ترین خرده فروش جهان است اشاره کرد. شرکت آمازون علاوه بر شعبه مرکزی خود که در داخل ایالات متحده است، دیگر شعب خود در کشورهای مختلف مانند کشورهای اروپایی چون ایتالیا، انگلستان و … حتی کشورهای آسیایی مانند آمازون، چین و ژاپن را نیز از ارائه خدمات به ایرانیان منع کرده است. ایبی نیز نمونه دیگری از این دست می باشد. همانطور که قبلاً اشاره شد در این موارد شما از طریق این شرکت در کشوری ثالث و ترجیحاً خارج از آمریکا اقدام نمایید. به این صورت که ما با کارت اعتباری خرید را انجام داده و در آدرس خود دریافت نمایند. سپس مجدداً از کشور خود به ایران خرید را پست کنند.

 

buy amazon ebay buy

 

 

اقامت گرجستان ثبت شرکت خرید ملک ازدواج 

قامت گرجستانخرید ملاک در گرجستان

                                                                                                                                                          عروسی در باکو                                                                                                                 

 Copyright © 2004 - 2018 MAGICMARRY.COM

خرید از سایت ebay

خرید از سایت علی اکسپرس

خرید از سایت های خارجی

 با کارت شتاب

خرید ارزان از آمازون

خرید از سایت آمازون

 خرید مستقیم از ebay

 نحوه خرید از آمازون خرید از آمازون یاتا