Farsi    English     Arabic املاک گرجستان-خرید ملک در گرجستان-خرید ملک در تفلیس-خرید ملک در باتومی-اقامت گرجستان-اقامت دائم گرجستان-خرید ملک گرجستان-hlgh; 'v[sjhk-ovdn lg; \v[sjhk

     

املاک گرجستان

          اقامت دائم گرجستان
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اقامت گرجستان ثبت

اقامت گرجستاناملاک گرجستان

خرید واردات از چین

 با سلام و احترام خدمت دوستان فارسی زبان این شرکت واقع در تفلیس گرجستان با کادری مجرب و سابقه طولانی آماده همکاری در ضمینه خرید ، واردات محصولات مورد نیاز و

 ارسال برای ایران ، افغانستان و ترکمنستان می باشد ، ایرانیان عزیز امکان پرداخت به ریال در داخل ایران امکان پذیر می باشد .

 راحت ترین و سریع ترین راه برای انتخاب و قیمت و ،واردات محصولات خود از چین بودن نیاز به سفر به چین . فقط عکس محصول خود را برای ما ارسال کنید .

لطفا محصول خود را با نام انگلیسی کامل و عکس محصول از طریق تلگرام یا واتس آپ برای ما ارسال نمایید . تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

لطفا جهت مشاوره و هماهنگی با ما تماس بگیرید از طریق تلگرام ، واتس آپ ، ایمو  :  

 

آمار خرید کالا از چین :

 

بر اساس آمار به دست آمده از گمرک جمهوری اسلامی ایران می توان گفت که سهم ارزشی خرید کالا از چین در سال ۱۳۹۴ به میزان ۲۵٫۲۲ درصد بوده است و در سال ۱۳۹۵ این سهم ۲۴٫۶۲ درصد می باشد. در نتیجه می توان بیان کرد که درصد تغییرات ارزش دلاری خرید کالا از چین ۲٫۶۴ می باشد. از آن جایی که یک چهارم واردات کالا به ایران از چین صورت گرفته است می توان به خوبی متوجه شد که تجارت با چین برای بازرگانان از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت ما با ارائه خدمات بازرگانی و راهنمایی های خود و دفتر رسمی خود می تواند کار واردات از چین و در کل تجارت با چین را برای بازرگانان و شرکتهای بازرگانی واردات و صادرات تسهیل نماید. خرید در چین توسط دفاتر شرکت بازرگانی واردات صادرات امری کاملا استاندارد شده، حقوقی و تضمین شده است. بازرگان و شرکت واردات کالا با سفارش کالا از چین به دفاتر شرکت بازرگانی واردات و صادرات می توانند در حداقل زمان ممکن لیست مناسبی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان کالا جهت خرید کالا از چین در اختیار داشته باشند. با اولویت یندی هایی که توسط شرکت بازرگانی واردات ارائه می شود شرکت بازرگانی ترخیص کارا می تواند طبقه بندی مناسبی را با توجه به تعهد و وسایق و اعتبارسنجی شرکت تولیدکننده و فروشنده کالا در چین مشخص نماید.

 
صادرات از چین واردات از چین

 

 

اقامت گرجستان ثبت شرکت خرید ملک ازدواج 

قامت گرجستانخرید ملاک در گرجستان

                                                                                                                                                          عروسی در باکو                                                                                                                 

 Copyright © 2004 - 2018 MAGICMARRY.COM